Συγχαρητήριο μήνυμα Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας για τη συμμετοχή μαθητών και μαθητριών στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες 2023-2024

Με την ολοκλήρωση της Α΄ Φάσης των Πανελλήνιων Σχολικών Πρωταθλημάτων Ποδοσφαίρου Πετοσφαίρισης Χειροσφαίρισης και Καλαθοσφαίρισης των ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας – Κύπρου  2023-2024, ο  Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) Καρδίτσας, συγχαίρει τους  μαθητές, τις μαθήτριες και τους εκπαιδευτικούς τους  που συμμετείχαν με τις σχολικές τους ομάδες και εύχεται στις νικήτριες ομάδες καλή συνέχεια, πάντα διακρίσεις και επιτυχίες.

Επιπλέον ευχαριστεί αφενός τον Δήμαρχο Καρδίτσας κ. Τσιάκο, τον Αντιδήμαρχο Καρδίτσας κ. Ευθυμίου και τον Δήμαρχο Μουζακίου κ. Στάθη για την παραχώρηση των αγωνιστικών εγκαταστάσεων και αφετέρου τους ιατρούς των αγώνων για την υποστήριξη και την πολύτιμη συμβολή τους στην ομαλή διεξαγωγή των αγώνων.

rfrawerrr

IMG 18125cc0e00291d8cade16f345877daa V