Ευχαριστήριο προς τον Όμιλο Motor Oil

Ευχαριστούμε θερμά και δημόσια τον Όμιλο Motor Oil, έναν Όμιλο που πρωταγωνιστεί στον ενεργειακό κλάδο της χώρας μας, γιατί εξέφρασε και έκανε πράξη την ευγενική προθυμία να προμηθεύσει με πετρέλαιο θέρμανσης, είκοσι μία (21) σχολικές μονάδες της ευρύτερης περιοχής της Καρδίτσας, ύστερα από τις καταστροφικές πλημμύρες του Σεπτεμβρίου, συμβάλλοντας με το δικό του τρόπο στην ομαλή επαναλειτουργία των σχολείων της περιοχής μας.

Πιστεύοντας ακράδαντα πως είναι ιδιαιτέρως σημαντικό και ελπιδοφόρο να καλλιεργείται και να ενισχύεται η αξία της κοινωνικής προσφοράς από όλους μας και κυρίως από όσους έχουν τη δυνατότητα περαιτέρω ενίσχυσης όσων δοκιμάζονται, ενθαρρύνουμε κάθε συνεργασία και πρωτοβουλία που προάγουν την αλληλεγγύη και το σεβασμό στην ανθρώπινη αξιοπρέπεια και στηρίζουν τον πυλώνα της δημόσιας εκπαίδευσης.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ

Συνημμένα αρχεία:
Download this file (Ευχαριστήριο Ομίλου MOTOR OIL.doc)Ευχαριστήριο Ομίλου MOTOR OIL.doc