5η Ανακοινοποίηση (Πίνακας 1ης Ομάδας ΕΑΕ): Πρόσκληση εκπαιδευτικών Γενικής Παιδείας και Ειδικής Αγωγής για υποβολή αίτησης συμπλήρωσης ωραρίου-προσωρινής τοποθέτησης-απόσπασης από άλλο ΠΥΣΔΕ και εντός ΠΥΣΔΕ, σε λειτουργικά κενά για το διδακτικό έτος 2023

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί, σύμφωνα με το Π.Δ. 50/1996, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, να υποβάλουν αίτηση συμπλήρωσης ωραρίου-προσωρινής τοποθέτησης-απόσπασης από άλλο ΠΥΣΔΕ και εντός ΠΥΣΔΕ, στα λειτουργικά κενά των συνημμένων πινάκων:

α) όσοι ανήκουν οργανικά σε σχολικές μονάδες της Δ.Δ.Ε. Καρδίτσας και είναι λειτουργικά υπεράριθμοι (δεν συμπληρώνουν το υποχρεωτικό τους ωράριο)

β) όσοι βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Καρδίτσας (όσοι δεν ανήκουν οργανικά σε σχολική μονάδα)

γ) όσοι επιθυμούν απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ Καρδίτσας και όσοι είναι αποσπασμένοι από άλλοΠΥΣΔΕ.

Η υποβολή της αίτησης για όλους τους παραπάνω θα γίνει ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από την Τετάρτη 09/08/2023 μέχρι και την Κυριακή 13/08/2023 και ώρα 23.59.